+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

SAPANCA GÖLÜ – BİLECİK – ESKİŞEHİR TURU

(SAPANCA GÖLÜ – MAŞUKİYE – ORMANYA – BİLECİK – SÖĞÜT – ESKİŞEHİR – SİVRİHİSAR)

(1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN)

GEZİLECEK YERLER

1-Gün: Kayseri’den Saat 23:00’de hareket. Sabah Saatlerinde Doğası ve Temiz havasıyla meşhur olan Sapanca Gölüne ulaşıyoruz. Sabah Kahvaltısından sonra göl kenarında çayımızı yudumlayıp fotoğraflarımızı çekerken isteyenler bölgenin meşhur ürünlerinden satın alabiliriz. Sapanca gölünde zaman geçirmek için aktivite olarak deniz bisikleti veya tekne turu ile keyifli bir gezide yapabilirler. Belirlenen saatte toplanarak öğle yemeği için çiftliklere gidiyoruz. Yemek molasından sonra Ormanya Doğal Yaşam Parkına gidiyoruz. Hayvanat bahçesi, vahşi yaşam alanı, Hobit evleri gezisinden sonra Maşukiye’de bulunan Maşukiye Şelalesi, Cam Teras ve daha sonra Masal köy macera parkına gidiyoruz. Macera parkında Zipline, su botu, at binme gibi çeşitli aktivitelerden faydalanabilirler. Akşam saatlerinde Sapanca Gölü’nden ayrılış. Akşam yemeği ve konaklama Bilecik Otel’de.

2-Gün: Bilecik Otel’de Açık Büfe Kahvaltı sonrası Şeyh Edebali Türbe ziyareti. Osmanlı’nın Temeli Söğüt’e varış, Ertuğrul Gazi Türbe Ziyareti ve Osmanlı Usulü Nöbet Değişim töreninin izlenmesi Söğüt Tarihi Mekanlar gezisi ile Söğüt’ten ayrılış. Eskişehir Odun Pazarı gezisi, Devrim Araba Müzesi, Masal Şatosu ve parklar gezisi sonrasında Eskişehir’den ayrılış. Sivrihisar’a varış, Sivrihisar’da Gönül Dağı dizi çekimlerinin yapıldığı alanların görülmesi sonrasında sabah saatlerinde Kayseri’ye dönüş. Bir başka Ashab Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

1- Klimalı Lüx Otobüsle Seyahat

2- 2 Sabah Kahvaltısı

3- 1 Akşam Yemeği

4- 1 Gece Turistik Otellerde Konaklama.

5- Rehberlik Hizmeti

6- Seyahat Sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- Yemeklerde Alınan Ekstralar.

2- Müze ve Ören Yeri Girişleri.

3- Sapanca Gölü Tekne ve Deniz Bisikleti.

4- Maşukiye’de Cam Teras ve Aktiviteler.

5- Gidiş ve Dönüş Akşam Yemekleri.

 

NO TUR YERLERİ
(TUR SIRASINA GÖRE)
2024
YILI
TUR
TARİHLERİ
TUR
HAREKET
SAATİ
TUR
SÜRESİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
 2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK İÇİN TUR
ÜCRETİ
1

 SAPANCA GÖLÜ BİLECİK SÖĞÜT TURU

7 Haziran 2024 Salı 23.30 1 GECE OTEL
KONAKLAMALI
2 GÜN
₺4.550 ₺5.250 ₺2.250
2

 SAPANCA GÖLÜ BİLECİK SÖĞÜT TURU

 17 AĞUSTOS 2024 CUMARTESİ  00:10 1 GECE OTEL
KONAKLAMALI
2 GÜN
 4550  5250  2250

 

ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ
GENEL BİLGİLER

Tura katılan kişiler seyahat süresince 1618 No’lu yönetmelik gereği zorunlu seyahat sigortası ile sigortalandırılır.

Turlarımızda D2 ve B1 belgeli yurt içi ve yurt dışı turları düzenleyebileceğimiz araçlar kullanılmaktadır. Turlarımız Mercedes – Temsa – Man – Volkswagen vb. marka klimalı, konforlu lüks araçlar ile ve turda bulunan kişi sayısına göre 16 – 19 – 27 – 31 – 46 – 50 ve 54 kişilik araçlar ile yapılmaktadır.

Turlarımızda konaklama üç ve üzeri yıldızlı lüks otellerde oda + kahvaltı + akşam yemeği dahil yarım pansiyon olarak yapılmaktadır. Liste fiyatlarımız iki ve üç kişilik odalar için geçerlidir. Tek kişilik odalar için tur fiyatına %50 oda fiyat farkı eklenir.

Turlarımızda iki yetişkin yanında sadece bir çocuk için indirim uygulanır. Fiyat indirimleri 0-2 yaş arası ücretsiz ve koltuk verilmez. 2-6 yaş arası %50 indirimlidir tüm haklardan faydalanır. 7 yaş itibariyle bütün misafirler için tam fiyat tarifesi uygulanır. Bir yetişkin ve bir çocuk katılımında iki yetişkin fiyatı tarifesi uygulanır.

Misafirlerimizin turlarımıza kesin kayıt yaptırabilmesi için tur ücretinin 1/3’ü peşin olarak alınır.

Şirketimiz tur fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bazı turlarımızda sezon boyunca fiyat farklılıkları otel fiyatlarına bağlı olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatları ve tarihleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Şirketimiz, yeterli çoğunluk sağlanamazsa turu erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Grup isteklerine göre tur programı ve tur tarihlerinde değişiklik yapılabilir ve ülkemizin her bölgesine tur programı düzenlebilir.

Tura katılırken gideceğimiz bölgenin koşullarına göre yanınıza (şemsiye-yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı-terlik, mont-polar, yüzme molaları için uygun kıyafet vb.) kıyafet ve bireysel ihtiyaçlarınız için kullanacağınız telefon, kamera, şarj aleti, şarj deposu ve sürekli kullanmanız gereken ilaçlarınızı yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Turlarımızın başlangıç ve bitiş noktası “Seyit Burhanettin Türbesi Otopark” alanıdır. Özel araçlarınızı otopark alanına ücretsiz olarak bırakabilirsiniz. T.C. Müzeler Bakanlığına bağlı olan müzelere ücretsiz giriş yapmak için bir yıl geçerli “Müze Kartı” almanızı tavsiye ediyoruz.

Yurt dışına çıkış yapacağımız turlarda ülkelere göre değişiklik olmakla birlikte “PASAPORT” veya bebeklerde dahil olmak üzere “FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK” ile geçiş yapılabilmektedir. 18 yaş altında bulunan misafirler ebeveynleri yanında olmadan geçiş yapamazlar. Geçiş yapabilmek için noter onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Yurt dışında kalan misafirlerimiz oturum kağıtları, yabancı kimlikleri ve pasaportları ile harç pulu almadan geçiş yapabilirler. Yurt dışından özel araçları ile gelen misafilerimizin araçlarını Türkiye’de bıraktıklarına dair e-Devlet üzerinden bildirim yapmaları zorunludur. Yurt dışı çıkış yasağı olan misafirlerimiz çıkış yapamazlar. Ashab Turizm olarak yurtdışı çıkışlarında geçiş ve kontroller konusunda elimizden geleni yapmamızla birlikte tüm sorumluluk misafirlerimize aittir. Bu konuda yaşanacak problemlerle alakalı Ashab Turizm’in sorumluluğu yoktur.

            ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN
İRTİBAT TELEFONU :  +90 507 860 24 02
E-mail   : ashabturizm38@gmail.com
Hunat Mah.Nur Sok. Sitaş İş Merkezi Kat:2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ww.ashabturizm.com.tr