+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

ASHAB TURİZM

Kutsal Topraklardaki En Yakın Dostunuz.

Z

Uygun Fiyat Garantisi

Sunulan tüm turlarımız, fahiş kar marjı odaklı değil, uygun, kaliteli ve müşteri odaklı planlanmaktadır.

Müsteri Desteği

Merak ettiğiniz sorularınız veya yaşadığınız, yaşayabileceğinizi düşündüğünüz tüm sorunlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Para İade Garantisi

Etkinliklerimizde taahhüt edilen hizmetleri alamadığınız taktirde koşulsuz para iadesi yapıyoruz.

Mutlu Yüzler

Etkinliklerimizde en çok önem verdiğimiz şey sizlerin mutlu bir şekilde vakit geçirip memnuniyet içerisinde ayrılmanızdır.

HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulan şirketimiz hac, umre, yurtiçi ve yurtdışı tur faaliyetleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet sektörünün gereklerini ve hassasiyetlerini bilen acentemiz kısa süre içinde donanımlı ve uzman ekibi ile sektörün ve müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Gerek Türkiye gerekse Arabistan’da oluşturduğumuz sağlam altyapı ve Suudi Arabistan Hac Bakanlığının Diyanet İşleri Başkanlığı, Turizm Bakanlığı, IATA, ve TÜRSAB’tan aldığımız yetki belgeleri ile bu sektördeki ciddiyetimizi ve liyakatimizi perçinlemiştir.

Misyonumuz

Ashab Turizm olarak misafirlerimize, kurumsal müşterilerimize ve uluslararası seyahat şirketlerine, aile atmosferinde, yeniliğe ve sürekli daha ileriye, daha iyiyi sunmayı sorumluluk bilen bir şirketiz.

Vizyonumuz

Misafirlerimize aile ortamında sevgi ve hoşgörü ile ömür boyu unutamayacakları tatlı hatıralar yaşatmak, ülkemizde ve uluslararası sahnede ilklerin, yeniliklerin en iyi seyahat ve etkinlik şirketi olmak.

Hedefimiz

Hizmetlerimizi sürekli yenileyip geliştirirken uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, düzeyli, disiplinli ve kültürel değerleriyle hoşgörü ve sevgi çıtasını yükseltmeyi ön planda tutarak, tüm departmanlarımızla, her alanda en iyiyi ve en yeniyi sunmayı ve istikrarı hedefleyen bir şirketiz.