+905078602402 ashabturizm38@gmail.com
karanlık kanyob

DİVRİĞİ KEMALİYE TUNCELİ HARPUT TURU

( DİVRİĞİ – KEMALİYE – KARANLIK KANYON – TUNCELİ – ELAZIĞ – HARPUT  )

(2 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN)

-Gün: Kayseri’den 23:59’da hareket sabah saatlerinde Divriği’ye varış. Divriği Ulu Camii’ne sabah saatlerinde varıyoruz. Sabah Kahvaltısı sonrasında Divriği konakları ve Nuri Demirağ’ın evini ziyaret ediyoruz. Divriği’den ayrıldıktan sonra Erzincan sınırlarında olan Kemaliye ilçesine geçiyoruz. Karanlık Kanyon’da tekne turu için botlara geçiyoruz. Karanlık Kanyon gezisi sonrasında mani yolu, tarihi mekanlar gezisi yapıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Kemaliye’de.(525 Km) 

2-Gün:  Kemaliye Otel’de alacağımız Sabah Kahvaltı Sonrasında Lökhane gezisi, yöre evlerinin gezilmesi akabinde Keban barajı üzerinden vapur ile Tunceli’ye geçiyoruz. Ovacık’a doğru yola koyuluyoruz. Gözeler’e varıyoruz. Serbest zaman sonrasında Munzur Vadisi Milli Parkı ve Tunceli merkez, Kutu Deresi, Cemevi ziyaretleri ile gezimizi tamamlıyoruz. Otele Geçiş Akşam Yemeği ve Konaklama Tunceli’de .(120 Km) 

3-Gün: Tunceli Otel’de Açık Büfe Kahvaltı sonrası Elazığ’a doğru yola koyuluyoruz. Pertek’te tekrardan vapura binerek Pertek Kalesini panaromik olarak görerek Elazığ’a varıyoruz. Elazığ’ın tarihi noktası olan Harput’a ulaşıyoruz. Harput Kalesi, Ulu Cami ve çeşitli ziyaret noktalarını ziyaret ediyoruz. Akşam saatlerine doğru Elazığ’dan ayrılıyoruz. 24.00 civarında Kayseri’ye dönüş.(600 Km)

Bir başka Ashab Turizm Organizasyonunda görüşmek dileğiyle…

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

1- Klimalı Lüx Otobüsle Seyahat

2- 3 Sabah Kahvaltısı

3- 2 Akşam Yemeği

4- 2 Gece Turistik Otellerde Konaklama.

5- Rehberlik Hizmeti

6- Seyahat Sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

1-Öğle Yemekleri

2-Yemeklerde alınan ekstralar.

3-Müze ve Ören yeri Girişleri.

4-Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar.

5- Tekne Turları ve Nehir Transferleri

NO TUR YERLERİ
(TUR SIRASINA GÖRE)
2024
YILI
TUR
TARİHLERİ
TUR
HAREKET
SAATİ
TUR
SÜRESİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
 2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK İÇİN TUR
ÜCRETİ
1 DİVRİĞİ-KEMALİYE-TUNCELİ-HARPUT 4 AĞUSTOS 2024 PAZAR 23:59 1 GECE OTEL
KONAKLAMALI
2 GÜN
₺7250 ₺8750 ₺3625
ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ
GENEL BİLGİLER

Tura katılan kişiler seyahat süresince 1618 No’lu yönetmelik gereği zorunlu seyahat sigortası ile sigortalandırılır.

Turlarımızda D2 ve B1 belgeli yurt içi ve yurt dışı turları düzenleyebileceğimiz araçlar kullanılmaktadır. Turlarımız Mercedes – Temsa – Man – Volkswagen vb. marka klimalı, konforlu lüks araçlar ile ve turda bulunan kişi sayısına göre 16 – 19 – 27 – 31 – 46 – 50 ve 54 kişilik araçlar ile yapılmaktadır.

Turlarımızda konaklama üç ve üzeri yıldızlı lüks otellerde oda + kahvaltı + akşam yemeği dahil yarım pansiyon olarak yapılmaktadır. Liste fiyatlarımız iki ve üç kişilik odalar için geçerlidir. Tek kişilik odalar için tur fiyatına %50 oda fiyat farkı eklenir.

Turlarımızda iki yetişkin yanında sadece bir çocuk için indirim uygulanır. Fiyat indirimleri 0-2 yaş arası ücretsiz ve koltuk verilmez. 2-6 yaş arası %50 indirimlidir tüm haklardan faydalanır. 7 yaş itibariyle bütün misafirler için tam fiyat tarifesi uygulanır. Bir yetişkin ve bir çocuk katılımında iki yetişkin fiyatı tarifesi uygulanır.

Misafirlerimizin turlarımıza kesin kayıt yaptırabilmesi için tur ücretinin 1/3’ü peşin olarak alınır.

Şirketimiz tur fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bazı turlarımızda sezon boyunca fiyat farklılıkları otel fiyatlarına bağlı olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatları ve tarihleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Şirketimiz, yeterli çoğunluk sağlanamazsa turu erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Grup isteklerine göre tur programı ve tur tarihlerinde değişiklik yapılabilir ve ülkemizin her bölgesine tur programı düzenlebilir.

Tura katılırken gideceğimiz bölgenin koşullarına göre yanınıza (şemsiye-yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı-terlik, mont-polar, yüzme molaları için uygun kıyafet vb.) kıyafet ve bireysel ihtiyaçlarınız için kullanacağınız telefon, kamera, şarj aleti, şarj deposu ve sürekli kullanmanız gereken ilaçlarınızı yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Turlarımızın başlangıç ve bitiş noktası “Seyit Burhanettin Türbesi Otopark” alanıdır. Özel araçlarınızı otopark alanına ücretsiz olarak bırakabilirsiniz. T.C. Müzeler Bakanlığına bağlı olan müzelere ücretsiz giriş yapmak için bir yıl geçerli “Müze Kartı” almanızı tavsiye ediyoruz.

Yurt dışına çıkış yapacağımız turlarda ülkelere göre değişiklik olmakla birlikte “PASAPORT” veya bebeklerde dahil olmak üzere “FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK” ile geçiş yapılabilmektedir. 18 yaş altında bulunan misafirler ebeveynleri yanında olmadan geçiş yapamazlar. Geçiş yapabilmek için noter onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Yurt dışında kalan misafirlerimiz oturum kağıtları, yabancı kimlikleri ve pasaportları ile harç pulu almadan geçiş yapabilirler. Yurt dışından özel araçları ile gelen misafilerimizin araçlarını Türkiye’de bıraktıklarına dair e-Devlet üzerinden bildirim yapmaları zorunludur. Yurt dışı çıkış yasağı olan misafirlerimiz çıkış yapamazlar. Ashab Turizm olarak yurtdışı çıkışlarında geçiş ve kontroller konusunda elimizden geleni yapmamızla birlikte tüm sorumluluk misafirlerimize aittir. Bu konuda yaşanacak problemlerle alakalı Ashab Turizm’in sorumluluğu yoktur.

            ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN
İRTİBAT TELEFONU :  +90 507 860 24 02
E-mail   : ashabturizm38@gmail.com
Hunat Mah.Nur Sok. Sitaş İş Merkezi Kat:2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ww.ashabturizm.com.tr