+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

GEZİLECEK YERLER

    VAN – DOĞU BEYAZIT – IĞDIR – KARS – SARIKAMIŞ- ERZURUM

(3 GECE KONAKLAMALI)

1. GÜN: Kayseri’den saat 17:00’de hareket. Malatya-Elazığ-Bingöl-Muş-Bitlis istikameti ile sabah saatlerinde Tatvan’a varış. (765 Km.)

2.GÜN:Tatvan’da sabah kahvaltısı sonrası Tatvan Nemrut Krater gölüne yerel dolmuşlarla ulaşıyoruz. (Ekstra) Nemrut Krater gölünde serbest zaman sonrası Ahlat’a varış. Ahlat’ta bulunan ve Anadolu’nun tapusu olarak bilinen Selçuklu mezarlığı, tarihi kümbetler ve Abdurrahman Gazi türbesi ziyaretinden sonra Ahlat’tan ayrılış. Saat 14:00 civarında Van’a varış. Van’da tekne ile Akdamar Adası gezisi, Van Kalesi, Van Gölü sahili ve Van kedi evi gezilerinin ardından otele geçiş. Akşam yemeği ve konaklama Van’da. (350 Km.)

 3-Gün: Van otelde alacağımız kahvaltı sonrası Van’dan ayrılış. Muradiye Şelalesi gezisi ve serbest zaman sonrasında Doğubayazıt’a varış. Osmanlı Devleti’nin önemli miraslarından biri olan İshak Paşa Sarayı gezisi ve Doğubayazıt’ın pasajlarında serbest zaman ve alışverişten sonra Iğdır’a varış. Iğdır’ı geçerken Küçük Ağrı ve Büyük Ağrı dağlarını uzaktan fotoğraflıyoruz. Akşam saatlerinde Kars’a varış.  Akşam saatlerinde Kars’a varış Akşam Yemeği ve Konaklama  Kars Sapran Deluxe Otel’de.(380 KM)

4-Gün: Kars otelde açık büfe kahvaltı sonrası, Ani Harabeleri, Arpaçay Nehri, ilk Türk camilerinden Ebul Manuçehr Camii, Alpaslan’ın ilk fethettiği yer Fethiye Cami gezileri sonrası Kars merkeze geçiyoruz. Serhat Şehri Kars’ta Kars Kalesi, Taş Köprü, Fethiye Camii, Evliya Camii Bahçesinde Şeyh Harakani’ Hz.’nin Türbe ziyareti, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi gezisi, meşhur Kars balı, gravyer peyniri, meşhur Kars kaşarı alışverişi ile Kars’tan ayrılış. Sarıkamış Aziziye tabyası, Şehitler Anıtı ve şehitlik ziyareti, Sarıkamış kültür evi gezisi ile Sarıkamış’tan ayrılış ve Erzurum’a varış. Akşam Yemeği ve Konaklama Erzurum Borapark Otel ‘de(315 KM)

5-Gün: Erzurum Otel de Açık Büfe Kahvaltı sonrası, Paşa Bey Konağı gezisi, Erzurum’da Nene Hatun’un kabri ve Aziziye Tabyası, Çifte Minareli Medrese, Yakutiye Medresesi, Üç Kümbetler, Erzurum Kongre Binası, Ulu Cami, Cimcime Sultan Türbesi ziyaretleri, Bedesten Çarşısında Oltu Taşı alışverişi ile saat 14:00 civarında Erzurum’dan ayrılış. Erzincan-Sivas-Kayseri istikameti ile saat 23:30 civarında Kayseri’ye dönüş. Bir başka Ashab Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle. (650 KM)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :        

1-) Klimalı Lüx Otobüsle Seyahat

2-) 4 Sabah Kahvaltısı

3-) 3 Akşam Yemeği

4-) Gece Otelde Konaklama

5-) Rehberlik Hizmeti

6-) Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

1-) Öğle Yemekleri

2-) Yemeklerde alınan ekstralar.

3-) Müze ve Ören yeri Girişleri

4-) Van Gölü Tekne Turu.

5-) Şelale Girişleri

6-) Otelde alınmayan Akşam Yemeği (Gidiş,Dönüş Akşamı)

7-) Nemrut Krater Gölü Dolmuş Ücreti. (150 TL-200 TL)

NO TUR YERLERİ
(TUR SIRASINA GÖRE)
2024
YILI
TUR
TARİHLERİ
TUR
HAREKET
SAATİ
TUR
SÜRESİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
 2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK İÇİN TUR
ÜCRETİ
1 DOĞU ANADOLU-1 26 Haziran 2024 Çarşamba 18:00 3 GECE OTEL KONAKLAMALI
4 GÜN
₺9.100 ₺11.050 ₺4.550
2 DOĞU ANADOLU-2 17 Temmuz 2024 Çarşamba 18:00 3 GECE OTEL KONAKLAMALI
4 GÜN
₺9.100 ₺11.050 ₺4.550
3 DOĞU ANADOLU-3 31 Temmuz 2024 Çarşamba 18:00 3 GECE OTEL KONAKLAMALI
4 GÜN
₺9.100 ₺11.050 ₺4.550
4 DOĞU ANADOLU-4 11 Eylül 2024 Çarşamba 18:00 3 GECE OTEL KONAKLAMALI
4 GÜN
₺9.100 ₺11.050 ₺4.550
ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ
GENEL BİLGİLER

Tura katılan kişiler seyahat süresince 1618 No’lu yönetmelik gereği zorunlu seyahat sigortası ile sigortalandırılır.

Turlarımızda D2 ve B1 belgeli yurt içi ve yurt dışı turları düzenleyebileceğimiz araçlar kullanılmaktadır. Turlarımız Mercedes – Temsa – Man – Volkswagen vb. marka klimalı, konforlu lüks araçlar ile ve turda bulunan kişi sayısına göre 16 – 19 – 27 – 31 – 46 – 50 ve 54 kişilik araçlar ile yapılmaktadır.

Turlarımızda konaklama üç ve üzeri yıldızlı lüks otellerde oda + kahvaltı + akşam yemeği dahil yarım pansiyon olarak yapılmaktadır. Liste fiyatlarımız iki ve üç kişilik odalar için geçerlidir. Tek kişilik odalar için tur fiyatına %50 oda fiyat farkı eklenir.

Turlarımızda iki yetişkin yanında sadece bir çocuk için indirim uygulanır. Fiyat indirimleri 0-2 yaş arası ücretsiz ve koltuk verilmez. 2-6 yaş arası %50 indirimlidir tüm haklardan faydalanır. 7 yaş itibariyle bütün misafirler için tam fiyat tarifesi uygulanır. Bir yetişkin ve bir çocuk katılımında iki yetişkin fiyatı tarifesi uygulanır.

Misafirlerimizin turlarımıza kesin kayıt yaptırabilmesi için tur ücretinin 1/3’ü peşin olarak alınır.

Şirketimiz tur fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bazı turlarımızda sezon boyunca fiyat farklılıkları otel fiyatlarına bağlı olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatları ve tarihleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Şirketimiz, yeterli çoğunluk sağlanamazsa turu erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Grup isteklerine göre tur programı ve tur tarihlerinde değişiklik yapılabilir ve ülkemizin her bölgesine tur programı düzenlebilir.

Tura katılırken gideceğimiz bölgenin koşullarına göre yanınıza (şemsiye-yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı-terlik, mont-polar, yüzme molaları için uygun kıyafet vb.) kıyafet ve bireysel ihtiyaçlarınız için kullanacağınız telefon, kamera, şarj aleti, şarj deposu ve sürekli kullanmanız gereken ilaçlarınızı yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Turlarımızın başlangıç ve bitiş noktası “Seyit Burhanettin Türbesi Otopark” alanıdır. Özel araçlarınızı otopark alanına ücretsiz olarak bırakabilirsiniz. T.C. Müzeler Bakanlığına bağlı olan müzelere ücretsiz giriş yapmak için bir yıl geçerli “Müze Kartı” almanızı tavsiye ediyoruz.

Yurt dışına çıkış yapacağımız turlarda ülkelere göre değişiklik olmakla birlikte “PASAPORT” veya bebeklerde dahil olmak üzere “FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK” ile geçiş yapılabilmektedir. 18 yaş altında bulunan misafirler ebeveynleri yanında olmadan geçiş yapamazlar. Geçiş yapabilmek için noter onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Yurt dışında kalan misafirlerimiz oturum kağıtları, yabancı kimlikleri ve pasaportları ile harç pulu almadan geçiş yapabilirler. Yurt dışından özel araçları ile gelen misafilerimizin araçlarını Türkiye’de bıraktıklarına dair e-Devlet üzerinden bildirim yapmaları zorunludur. Yurt dışı çıkış yasağı olan misafirlerimiz çıkış yapamazlar. Ashab Turizm olarak yurtdışı çıkışlarında geçiş ve kontroller konusunda elimizden geleni yapmamızla birlikte tüm sorumluluk misafirlerimize aittir. Bu konuda yaşanacak problemlerle alakalı Ashab Turizm’in sorumluluğu yoktur.

            ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN
İRTİBAT TELEFONU :  +90 507 860 24 02
E-mail   : ashabturizm38@gmail.com
Hunat Mah.Nur Sok. Sitaş İş Merkezi Kat:2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ww.ashabturizm.com.tr