+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

EGE-AKDENİZ TURLARI

(KUŞADASI-SELÇUK-BODRUM-AKYAKA-MARMARİS-DALYAN-FETHİYE)

EGE – AKDENİZ TURU

(KUŞADASI-SELÇUK-BODRUM-AKYAKA-MARMARİS-DALYAN-FETHİYE)

(4 GECE KONAKLAMALI 6 GÜN)

GEZİLECEK YERLER

1.Gün: Kayseri’den saat 20:00’de hareket. Kayseri-Nevşehir-Konya-Denizli-Aydın istikameti ile sabah saatlerinde Selçuk’a varış. (935 Km.)

2.Gün: Sabah kahvaltısı sonrasında Efes Antik kenti gezisi ile güne başlıyoruz. Akabinde Şirince köyüne doğru yola koyuluyoruz. Şirince Köyü’nde taş evler arasında verdiğimiz bir mola ile turumuza devam ediyoruz. Öğle saatlerinde Kuşadası’na geçiyoruz. Güvercin Ada gezisi ve Kuşadası sahili gezisinden sonra akşam saatlerinde otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Selçuk’ta.(75 Km.)

3.Gün: Otel’de alacağımız kahvaltı sonrasında otelden ayrılış. Söke-Milas istikametiyle Bodrum’a varış. Bodrum merkezde, Bodrum Kalesi, Zeki Müren Sanat Evi, Deniz Müzesi gezileri ve serbest zaman sonrası 14:30 civarında Bodrum’dan ayrılış. Muğla’nın Akyaka Beldesine varış. Azmak nehri üzerinde sazlıkların arasında muhteşem bir manzara eşliğinde tekne turu (Ekstra) yapıyoruz. Akyaka’da serbest zaman sonrası Marmaris’e varış. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’te. (350 Km.)

4.Gün: Sabah Kahvaltısı sonrasında tüm gün sürecek olan Marmaris’in en güzel koylarının içerisinde olduğu Akvaryum, Kadırga, Turunç koyları ve fosforlu mağara gibi özel alanlarında yüzme molalı tekne turu yapıyoruz. Eşsiz manzaralar ve muhteşem doğasıyla hem kendini tekne de dinlendirmek isteyen misafirlerimize hem de kendini Marmaris’in eşsiz sularına bırakmak isteyen misafirlerimize güzel bir fırsat sunuyoruz. Günün sonunda otelimize doğru geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’te. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle Marmaris gece turu yapacağız(Ekstra). (20 Km.)

5.Gün: Marmaris otelde açık büfe kahvaltı sonrasında Marmaris’ten ayrılış. Dalyan’a varış. Dalyan Kanalı üzerinde tekne turuna başlıyoruz. (Ekstra) Kaunos Kral Mezarlarını panaromik olarak seyrediyoruz. Yarım saat sürecek olan turumuz sonrasında Caretta caretta türü deniz kaplumbağalarının yumurtlama bölgesi olan İztuzu Plajına varıyoruz. Deniz molası ve serbest zaman sonrasında teknelerle tekrar Dalyan’a dönüyoruz. Fethiye’ye varış. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’de. (150 Km.)

6.Gün: Fethiye otelde açık büfe kahvaltı sonrası Ölüdeniz’e geçiyoruz. Ölü Deniz’de serbest zaman veriyoruz. Birçok aktivite için uygun bir konum olan Ölüdeniz’de dileyen misafirlerimiz deniz ve yüzme molası, dileyen misafirlerimiz Kelebekler Vadisini tekne turu(Ekstra) ile görebilir ya da Babadağ’a çıkıp Kelebekler vadisini izleyebilirler, yamaç paraşütü gibi sporları yapabilirler.(Ekstra) Serbest zamanın ardından Fethiye’den ayrılış. Saat 14:00 civarında Seydikemer istikameti ile Eşen Çayının bir kolunun kaynağını barındıran Saklıkent Kanyonu Milli Park’ına varış. Kanyon’da yürüyüş ve serbest zaman sonrası dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Fethiye-Isparta-Konya-Nevşehir istikametiyle 06:00 civarında Kayseri’ye dönüş.(850 Km.) (Toplam 2400 Km.)

Bir başka Ashab Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle. 😊

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :   

1- Klimalı Lüks Otobüsle Seyahat   

2- 5 Sabah Kahvaltısı

3- 4 Akşam Yemeği 

4- 4 Gece Otelde Konaklama.

5- Rehberlik Hizmeti 

6- Seyahat Sigortası.       

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :  

1-Öğle Yemekleri.

 2-Yemeklerde alınan ekstralar.

3-Müze ve Ören yeri Girişleri

4-Dalyan İztuzu Plajı Tekne Turu (200TL – 300 TL)

 5-Otelde alınmayan Akşam Yemeği (Gidiş,Dönüş Akşamı)

6-Kadın Azmağı Nehri Tekne Turu (100 TL – 150 TL))

NO TUR YERLERİ
(TARİH SIRASINA GÖRE)
2023 YILI
TUR
TARİHLERİ
HAREKET
GÜNÜ
HAREKET
SAATİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
 2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK TUR
ÜCRETİ
7 EGE-AKDENİZ -7 04.09.2023 PAZARTESİ 17.00 ₺7950 ₺9950 ₺4000
8 EGE-AKDENİZ -8 18.09.2023 PAZARTESİ 17.00 ₺7950 ₺9950 ₺4000
ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
       YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ GENEL BİLGİLER
Tura Katılan  Kişiler. Seyahat Süresince 1618 Nolu Yönetmelik Gereği Zorunlu Seyahat Sigortalıdır.
                 Şirketimiz Yeterli Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde Turu Tehir Etme veya İptal  etme Hakkına  Sahiptir.
Grup isteklerine göre Tur Proğramı ve tarihlerinde değişiklik yapılabilir. 
Grup isteklerine göre yurdumuzun her yerine Tur Programı  düzenlenir.
Turlarımızda Kişi Sayısına Göre D2 Belgeli 16 – 19 – 27 –  46  ve 54 Kişilik Klimalı Lüx  Neoplan , Travege , Tourisma , Safir  vb. Lüks araçlar kullanılacaktır.
Kesin rezervasyon yapılabilmesi için Tur Ücretinin 1/3 ü peşin alınır.
0-2 Yaş Ücretsiz.  02-06 Yaş Arası  % 50 indirimlidir. Çocuk İndirimleri iki yetişkin yanında uygulanır  ve Tek bir Çocuk için kullanılır. 07 Yaş dan itibaren tam ücret uygulanır.
Turlarımızda yanımızdan hiç ayıramıyacağınız ilaçlarınız, Şemsiye, Yürüme Ayakkabısı, Mont, Kazak, Polar almanızı tavsiye ederiz. Doğanın eşsiz güzelliklerini resimlemek için Fotoğraf Makinesi, Kamera, Yedek Pil, Şarz Aleti, Yedek Hafıza Kartı Alınması  tavsiye edilir.
Turlarımızda güncelleme ve tarih değişikliklerini web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Kayseri’den hareket yerimiz ve dönüş durağımız “Seyyit Burhanettin Türbesi “ alt kısmı (Kütüphane yanı) . Tura Katılacak kişilerin Özel Araçlarını Kükütüphane yanında bulunan ücretsiz otoparka bırakabilirler.
Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Tüm Müzelerde  bir yıl boyunca  ücretsiz ziyaret imkanı sağlayan” Müze Kart”alınması tavsiye edilir.
Turlarımızda Konaklama 3 Yıldızlı Lüx Otellerde Oda+ Kahvaltı+Akşam Yemeği Şeklinde Yarım Pansiyondur. Liste fiyatımız 2 ve 3 kişilik odalar içindir.Tek kişilik oda taleplerinde oda ücretine  % 50 fiyat farkı eklenir. 
                                                              ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN                                                                     
İRTİBAT TELEFONU :  05325659011
E.mail   : a.o.elmaagac@hotmail.com 
HunatMah.NurSok.Sitaş İş Merkezi Kat 2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ashabturizmkayseri@hotmail.com      www.ashabturizm.com.tr