+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

BURDUR SALDA GÖLÜ- PAMUKKALE TURU

PAMUKKALE- BURDUR YEŞİLOVA (SALDA GÖLÜ)-ISPARTA-

KEÇİBORLU (LAVANTA BAHÇELERİ)-EĞİRDİR GÖLÜ)

GEZİLECEK YERLER

PAMUKKALE- BURDUR YEŞİLOVA (SALDA GÖLÜ)-ISPARTA-KEÇİBORLU (LAVANTA BAHÇELERİ)-EĞİRDİR GÖLÜ)

 (1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN)

GEZİLECEK YERLER

1.Gün: Kayseri’den Saat 20:00’de hareket. Aksaray, Konya, Çay, Dinar, istikameti ile Sabah Saatlerinde Denizli Pamukkale’ye varış. (685 Km)

 2.Gün: Denizli Pamukkale’de Sabah Kahvaltı sonrası, Dünya harikası olan Sıcak suyun kireçlerini bırakmasıyla pamuk yığınına dönüşmüş olan Pamukkale Travertenlerini görüyoruz ve şifalı sularında yürüyüşle saat 11.00 civarında Pamukkale’den ayrılıyoruz. Denizli’de tekstil mağazalarında alışveriş sonrası Saat 13.00 civarında Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Masmavi rengi ve Bembeyaz sahili Dünyanın en temiz göllerinden olan Salda gölüne varıyoruz. Akşam saatlerine kadar Salda gölünde serbest zaman ve manzaranın seyrinden sonra Otele geçiş, Akşam Yemeği ve Konaklama Isparta’da. (180 Km)

 3.Gün: Burdur Otel’de Açık Büfe Kahvaltı sonrası Burdur’dan ayrılış. Isparta ili Keçiborlu İlçesine bağlı Kuyucak Köyünde bulunan Tam bir görsel Şölen sunan uçsuz bucaksız Mor Lavanta Bahçelerinin içerisinde gezinmek ve fotoğraf çekinmek için serbest zaman ve Lavanta Çiçeği ve ürünleri hakkında bilgiler alıp, Lavanta Bahçelerinden ayrılıyoruz. Isparta Merkeze varış, Gül ürünlerinin Satıldığı satış noktasından hediyelik alışverişi ile Isparta’dan ayrılıyoruz. Eğirdir gölüne varış. Eğirdir Gölü Çevre gezisi ve adaya geçişten sonra Bisiklet turu ve çeşitli etkinlikler sonrası Eğirdir’den ayrılış. Akşehir Konya istikameti ile saat 01.00 civarında Kayseri’ye dönüş. Bir başka Ashab Turizm Organizasyonunda görüşmek dileğiyle. (640 Km)

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:      FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- Klimalı Lüks Otobüsle Seyahat       1-Öğle Yemekleri

2- 2 Sabah Kahvaltısı                            2-Yemeklerde alınan ekstralar.

3- 1 Akşam Yemeği                               3-Müze ve Ören yeri Girişleri

4- 1 Gece Konaklama                           4-Otelde alınmayan Akşam Yemeği

5- Rehberlik Hizmeti.                               (Gidiş ve Dönüş Akşamı)

6- Seyahat Sigortası

NO TUR YERLERİ
(TUR SIRASINA GÖRE)
2024
YILI
TUR
TARİHLERİ
TUR
HAREKET
SAATİ
TUR
SÜRESİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
 2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK İÇİN TUR
ÜCRETİ
1 PAMUKKALE SALDA LAVANTA TURU-1 11 Temmuz 2024 Perşembe 20:00 1 GECE OTEL
KONAKLAMALI
2 GÜN
₺4.550 ₺5.300 ₺2.275
2 PAMUKKALE SALDA LAVANTA TURU-2 8 Ağustos 2024 Perşembe 20:00 1 GECE OTEL
KONAKLAMALI
2 GÜN
₺4.550 ₺5.300 ₺2.275
3 PAMUKKALE SALDA LAVANTA TURU-3 29 Ağustos 2024 Perşembe 20:00 1 GECE OTEL
KONAKLAMALI
2 GÜN
₺4.550 ₺5.300 ₺2.275
ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ
GENEL BİLGİLER

Tura katılan kişiler seyahat süresince 1618 No’lu yönetmelik gereği zorunlu seyahat sigortası ile sigortalandırılır.

Turlarımızda D2 ve B1 belgeli yurt içi ve yurt dışı turları düzenleyebileceğimiz araçlar kullanılmaktadır. Turlarımız Mercedes – Temsa – Man – Volkswagen vb. marka klimalı, konforlu lüks araçlar ile ve turda bulunan kişi sayısına göre 16 – 19 – 27 – 31 – 46 – 50 ve 54 kişilik araçlar ile yapılmaktadır.

Turlarımızda konaklama üç ve üzeri yıldızlı lüks otellerde oda + kahvaltı + akşam yemeği dahil yarım pansiyon olarak yapılmaktadır. Liste fiyatlarımız iki ve üç kişilik odalar için geçerlidir. Tek kişilik odalar için tur fiyatına %50 oda fiyat farkı eklenir.

Turlarımızda iki yetişkin yanında sadece bir çocuk için indirim uygulanır. Fiyat indirimleri 0-2 yaş arası ücretsiz ve koltuk verilmez. 2-6 yaş arası %50 indirimlidir tüm haklardan faydalanır. 7 yaş itibariyle bütün misafirler için tam fiyat tarifesi uygulanır. Bir yetişkin ve bir çocuk katılımında iki yetişkin fiyatı tarifesi uygulanır.

Misafirlerimizin turlarımıza kesin kayıt yaptırabilmesi için tur ücretinin 1/3’ü peşin olarak alınır.

Şirketimiz tur fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bazı turlarımızda sezon boyunca fiyat farklılıkları otel fiyatlarına bağlı olarak belirlenmiştir. Güncel fiyatları ve tarihleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Şirketimiz, yeterli çoğunluk sağlanamazsa turu erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Grup isteklerine göre tur programı ve tur tarihlerinde değişiklik yapılabilir ve ülkemizin her bölgesine tur programı düzenlebilir.

Tura katılırken gideceğimiz bölgenin koşullarına göre yanınıza (şemsiye-yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı-terlik, mont-polar, yüzme molaları için uygun kıyafet vb.) kıyafet ve bireysel ihtiyaçlarınız için kullanacağınız telefon, kamera, şarj aleti, şarj deposu ve sürekli kullanmanız gereken ilaçlarınızı yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Turlarımızın başlangıç ve bitiş noktası “Seyit Burhanettin Türbesi Otopark” alanıdır. Özel araçlarınızı otopark alanına ücretsiz olarak bırakabilirsiniz. T.C. Müzeler Bakanlığına bağlı olan müzelere ücretsiz giriş yapmak için bir yıl geçerli “Müze Kartı” almanızı tavsiye ediyoruz.

Yurt dışına çıkış yapacağımız turlarda ülkelere göre değişiklik olmakla birlikte “PASAPORT” veya bebeklerde dahil olmak üzere “FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK” ile geçiş yapılabilmektedir. 18 yaş altında bulunan misafirler ebeveynleri yanında olmadan geçiş yapamazlar. Geçiş yapabilmek için noter onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Yurt dışında kalan misafirlerimiz oturum kağıtları, yabancı kimlikleri ve pasaportları ile harç pulu almadan geçiş yapabilirler. Yurt dışından özel araçları ile gelen misafilerimizin araçlarını Türkiye’de bıraktıklarına dair e-Devlet üzerinden bildirim yapmaları zorunludur. Yurt dışı çıkış yasağı olan misafirlerimiz çıkış yapamazlar. Ashab Turizm olarak yurtdışı çıkışlarında geçiş ve kontroller konusunda elimizden geleni yapmamızla birlikte tüm sorumluluk misafirlerimize aittir. Bu konuda yaşanacak problemlerle alakalı Ashab Turizm’in sorumluluğu yoktur.

            ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN
İRTİBAT TELEFONU :  +90 507 860 24 02
E-mail   : ashabturizm38@gmail.com
Hunat Mah.Nur Sok. Sitaş İş Merkezi Kat:2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ww.ashabturizm.com.tr