+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

KUZEY EGE TURLARI

BOZCAADA-KAZDAĞLARI –ASSOS-EDREMİT-AYVALIK- BERGAMA-ALİAĞA-MENEMEN-İZMİR

GEZİLECEK YERLER

(SELÇUK-EFES-KUŞADASI-İZMİR-BERGAMA-AYVALIK-EDREMİT-BOZCAADA)

(3 GECE KONAKLAMALI 5 GÜN)

1.Gün: Kayseri’den saat 17:00’de hareket. Konya-Akşehir-Çay-Dinar-Denizli-Aydın istikameti ile sabah saatlerinde Selçuk’a varış. (935 Km.)

 2.Gün: Sabah kahvaltısı sonrasında Efes Antik kenti gezisi ile güne başlıyoruz. Akabinde Şirince köyüne doğru yola koyuluyoruz. Şirince Köyü’nde taş evler arasında verdiğimiz bir mola ile turumuza devam ediyoruz. Öğle saatlerinde Kuşadası’na geçiyoruz. Güvercin Ada gezisi ve Kuşadası sahili gezisinden sonra kısa bir tekne turu(Ekstra) ile programı tamamlıyoruz. Akşam saatlerinde İzmir’e varış. Akşam yemeği ve konaklama İzmir’de. (125 Km.) 

3.Gün: İzmir otelde açık büfe kahvaltı sonrası İzmir’in Tarihi Konak Meydanı ile gezimize başlıyoruz. Tarihi Saat Kulesi, Kültür Parkı, Yalı Konak Camii ve İzmir kordon boyu gezileri ve serbest zaman sonrası İzmir’den ayrılış. Çileğin ve Çömleğin Kenti Menemen’de Çömlek, Testi, Saksı, Rengarenk Seramik Ürünleri alışverişi. Bergama Antik Kenti ve Bergama Harabeleri panoramik görülerek akşam saatlerinde Ayvalık’a varış. Akşam yemeği ve konaklama Ayvalık’ta. (185 Km.)

4.Gün: Ayvalık otelde açık büfe kahvaltı sonrası Sarımsaklı sahil gezisi, tabiat parkı yürüyüşü, Şeytan Sofrası gezileri, Cunda Adası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi, Ayvalık adalarında tekne turu. (Ekstra)  Ayvalık’ta zeytin ve zeytinyağı üretim tesisleri gezisi ve alışveriş sonrası serbest zaman ve Ayvalık’tan ayrılış. Akşam saatlerinde Edremit’e varış. Akşam yemeği ve konaklama Edremit Güre’de. (80 Km.)

5.Gün: Edremit otelde açık büfe kahvaltı sonrası Bozcaada’ya geçmek üzere Geyikli vapur iskelesine varış. Arabalı vapurla Bozcaada’ya geçiş. Bozcaada Kalesi, ada sokaklarında gezi ve serbest zamandan sonra vapurla Geyikliye geçiş. Adatepe Köyü, Assos Antik Kenti diğer adıyla Behramkale gezileri. Saat 18:00 civarında Edremit’ten ayrılış. Balıkesir-Bursa-Eskişehir-Ankara-Kayseri istikameti ile sabah saatlerinde Kayseri’ye dönüş. Bir başka Ashab Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle. (1150 Km.) (2400 Km.)

NOT:  Kuzey Ege turumuz boyunca Asos Antik Kenti girişleri ve Kaz Dağları milli parkı girişleri ücretlidir. Turumuza katılacak misafirlerimizin Müze Kartı almaları tavsiye edilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

1-) Klimalı Lüks Otobüsle Seyahat

2-) 4 Sabah Kahvaltısı

3-) 3 Akşam Yemeği

4-) 3 Gece Otelde Konaklama.

5-) Rehberlik Hizmeti

6-)Seyahat Sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

1-)Öğle Yemekleri (150TL-250TL)

2-)Yemeklerde alınan ekstralar.

3-)Müze ve Ören yeri Girişleri

4-)Tekne Turları (150 TL – 200TL)

5-)Otelde Alınmayan Akşam Yemeği (Gidiş,Dönüş Akşamı)

NO TUR YERLERİ
(TARİH SIRASINA GÖRE)
2023 YILI
TUR
TARİHLERİ
HAREKET
GÜNÜ
HAREKET
SAATİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK TUR
ÜCRETİ
2 KUZEY EGE   2 14.08.2023 PAZARTESİ 17:00 ₺6200 ₺7500

₺3100

 

ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
       YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ GENEL BİLGİLER
Tura Katılan  Kişiler. Seyahat Süresince 1618 Nolu Yönetmelik Gereği Zorunlu Seyahat Sigortalıdır.
                 Şirketimiz Yeterli Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde Turu Tehir Etme veya İptal  etme Hakkına  Sahiptir.
Grup isteklerine göre Tur Proğramı ve tarihlerinde değişiklik yapılabilir. 
Grup isteklerine göre yurdumuzun her yerine Tur Programı  düzenlenir.
Turlarımızda Kişi Sayısına Göre D2 Belgeli 16 – 19 – 27 –  46  ve 54 Kişilik Klimalı Lüx  Neoplan , Travege , Tourisma , Safir  vb. Lüks araçlar kullanılacaktır.
Kesin rezervasyon yapılabilmesi için Tur Ücretinin 1/3 ü peşin alınır.
0-2 Yaş Ücretsiz.  02-06 Yaş Arası  % 50 indirimlidir. Çocuk İndirimleri iki yetişkin yanında uygulanır  ve Tek bir Çocuk için kullanılır. 07 Yaş dan itibaren tam ücret uygulanır.
Turlarımızda yanımızdan hiç ayıramıyacağınız ilaçlarınız, Şemsiye, Yürüme Ayakkabısı, Mont, Kazak, Polar almanızı tavsiye ederiz. Doğanın eşsiz güzelliklerini resimlemek için Fotoğraf Makinesi, Kamera, Yedek Pil, Şarz Aleti, Yedek Hafıza Kartı Alınması  tavsiye edilir.
Turlarımızda güncelleme ve tarih değişikliklerini web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Kayseri’den hareket yerimiz ve dönüş durağımız “Seyyit Burhanettin Türbesi “ alt kısmı (Kütüphane yanı) . Tura Katılacak kişilerin Özel Araçlarını Kükütüphane yanında bulunan ücretsiz otoparka bırakabilirler.
Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Tüm Müzelerde  bir yıl boyunca  ücretsiz ziyaret imkanı sağlayan” Müze Kart”alınması tavsiye edilir.
Turlarımızda Konaklama 3 Yıldızlı Lüx Otellerde Oda+ Kahvaltı+Akşam Yemeği Şeklinde Yarım Pansiyondur. Liste fiyatımız 2 ve 3 kişilik odalar içindir.Tek kişilik oda taleplerinde oda ücretine  % 50 fiyat farkı eklenir. 
                                                              ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN                                                                     
İRTİBAT TELEFONU :  05325659011
E.mail   : a.o.elmaagac@hotmail.com 
HunatMah.NurSok.Sitaş İş Merkezi Kat 2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ashabturizmkayseri@hotmail.com      www.ashabturizm.com.tr