BATI KARADENİZ TURLARI

BOLU (ABANT GÖLÜ – YEDİGÖLLER) – SAFRANBOLU – AMASRA – EREĞLİ – AKÇAKAYA

GEZİLECEK YERLER

(SİNOP-KASTAMONU-SAFRANBOLU-BARTIN-AMASRA-BOLU-ABANT GÖLÜ)

(2 GECE KONAKLAMALI 4 GÜN)

1-Gün: Kayseri’den saat 21:00’de hareket. Kırşehir-Ankara-Bolu istikameti ile sabah saatlerinde Bolu’ya varış. (525 Km.) 

2-Gün: Bolu’da açık büfe sabah kahvaltısı sonrası Bolu Abant Gölü’ne varış. Abant Gölü çevre gezisi, ata binme, fayton binme ve çeşitli aktivitelerden sonra saat 10:00 civarında Abant Gölü’nden ayrılış. Bolu il sınırları içerisinde yer alan Yedigöller Milli Parkı’na dolmuşlarla çıkıyoruz. (Ekstra) Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olarak isimlendirilen doğa harikası Yedigöller’i geziyoruz. Bolu merkeze dönüyoruz. Gerede-Safranbolu istikameti ile saat 19:30 civarında Safranbolu’ya varış. Akşam yemeği ve konaklama Safranbolu Aygür Otel’de. (345 Km.)

3-Gün: Safranbolu otelde açık büfe kahvaltı sonrası Safranbolu-Bartın-Amasra istikameti ile saat 09:30 civarında Amasra’ya varış. Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan dediği Amasra’yı Bakacak tepesinden izleme. Amasra tarihi mekanlar gezisi ve tekne turu (Ekstra) sonrası serbest zaman ve alışveriş molası. Saat 14:00 civarında Amasra’dan ayrılış. Safranbolu yolu üzerinde bulunan Cam Teras gezisi sonrası Safranbolu’ya varış. Safranbolu’da Hıdırlık Tepesi, Kaymakamlar Evi, Kileciler Konağı, Mümtazlar Evi, Cinci Hanı, Eski Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve İzzet Paşa Camii gezilerinden sonra yöresel Safranbolu Lokumu ve hediyelik eşya alışverişi. Saat 20:00 civarında otele geçiş. Akşam yemeği ve konaklama Safranbolu Aygür Otel’de. (190 Km.)

4-Gün: Safranbolu otelde açık büfe kahvaltı sonrası Safranbolu’dan ayrılış. Yenice-Zonguldak-Ereğli istikameti ile Ereğli’ye varış. Ereğli sahilinde serbest zaman ve çay molasından sonra Akçakoca’ya varış. Akçakoca’da Ceneviz Kalesi, Akçakoca Merkez Camii, Aktaş Şelalesi, Fakıllı Mağarası gezileri ile saat 20:00 civarında Akçakoca’dan ayrılış. Düzce-Bolu-Ankara-Kayseri istikameti ile sabah saatlerinde Kayseri’ye dönüş. Bir başka Ashab Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle. (590 Km.) (Toplam 1650 Km.)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 

1- Klimalı Lüx Otobüsle Seyahat 

2- 3 Sabah Kahvaltısı

3- 2 Akşam Yemeği

4- 2 Gece Otelde Konaklama.

5- Rehberlik Hizmeti

6- Seyahat Sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

1-Öğle Yemekleri

2-Yemeklerde alınan ekstralar.

3-Müze ve Ören yeri Girişleri

 4-Amasra Tekne Turu  (50 TL)

 5-Otelde Alınmayan Akşam Yemeği(Gidiş,Dönüş Akşamı)

5-Yedigöller Dolmuş Ücreti. (70TL- 80TL)

BATI KARADENİZ TURU
NO TUR TARİHİ ÇIKIŞ GÜNÜ İKİ KİŞİ VE ÜÇ KİŞİLİK
ODA İÇİN TUR ÜCRETİ
2-6 YAŞ ARASI
TUR ÜCRETİ AİLE İLE 
TEK KİŞİLİK
 ODA İÇİN TUR ÜCRETİ
3 03.08.2022 ÇARŞAMBA 1950 TL 975 TL 2250 TL 
4 31.08.2022 ÇARŞAMBA 1950 TL 975 TL 2250 TL 
5 21.09.2022 ÇARŞAMBA 1950 TL 975 TL 2250 TL 
ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
       YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ GENEL BİLGİLER
Tura Katılan  Kişiler. Seyahat Süresince 1618 Nolu Yönetmelik Gereği Zorunlu Seyahat Sigortalıdır.
                 Şirketimiz Yeterli Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde Turu Tehir Etme veya İptal  etme Hakkına  Sahiptir.
Grup isteklerine göre Tur Proğramı ve tarihlerinde değişiklik yapılabilir. 
Grup isteklerine göre yurdumuzun her yerine Tur Programı  düzenlenir.
Turlarımızda Kişi Sayısına Göre D2 Belgeli 16 – 19 – 27 –  46  ve 54 Kişilik Klimalı Lüx  Neoplan , Travege , Tourisma , Safir  vb. Lüks araçlar kullanılacaktır.
Kesin rezervasyon yapılabilmesi için Tur Ücretinin 1/3 ü peşin alınır.
0-2 Yaş Ücretsiz.  02-06 Yaş Arası  % 50 indirimlidir. Çocuk İndirimleri iki yetişkin yanında uygulanır  ve Tek bir Çocuk için kullanılır. 07 Yaş dan itibaren tam ücret uygulanır.
Turlarımızda yanımızdan hiç ayıramıyacağınız ilaçlarınız, Şemsiye, Yürüme Ayakkabısı, Mont, Kazak, Polar almanızı tavsiye ederiz. Doğanın eşsiz güzelliklerini resimlemek için Fotoğraf Makinesi, Kamera, Yedek Pil, Şarz Aleti, Yedek Hafıza Kartı Alınması  tavsiye edilir.
Turlarımızda güncelleme ve tarih değişikliklerini web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Kayseri’den hareket yerimiz ve dönüş durağımız “Seyyit Burhanettin Türbesi “ alt kısmı (Kütüphane yanı) . Tura Katılacak kişilerin Özel Araçlarını Kükütüphane yanında bulunan ücretsiz otoparka bırakabilirler.
Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Tüm Müzelerde  bir yıl boyunca  ücretsiz ziyaret imkanı sağlayan” Müze Kart”alınması tavsiye edilir.
Turlarımızda Konaklama 3 Yıldızlı Lüx Otellerde Oda+ Kahvaltı+Akşam Yemeği Şeklinde Yarım Pansiyondur. Liste fiyatımız 2 ve 3 kişilik odalar içindir.Tek kişilik oda taleplerinde oda ücretine  % 50 fiyat farkı eklenir. 
                                                              ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN                                                                     
İRTİBAT TELEFONU :  05325659011
E.mail   : a.o.elmaagac@hotmail.com 
HunatMah.NurSok.Sitaş İş Merkezi Kat 2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ashabturizmkayseri@hotmail.com      www.ashabturizm.com.tr