+905078602402 ashabturizm38@gmail.com

GEZİLECEK YERLER

    VAN – DOĞU BEYAZIT – IĞDIR – KARS – SARIKAMIŞ- ERZURUM

(3 GECE KONAKLAMALI)

1. GÜN: Kayseri’den saat 17:00’de hareket. Malatya-Elazığ-Bingöl-Muş-Bitlis istikameti ile sabah saatlerinde Tatvan’a varış. (765 Km.)

2.GÜN:Tatvan’da sabah kahvaltısı sonrası Tatvan Nemrut Krater gölüne yerel dolmuşlarla ulaşıyoruz. (Ekstra) Nemrut Krater gölünde serbest zaman sonrası Ahlat’a varış. Ahlat’ta bulunan ve Anadolu’nun tapusu olarak bilinen Selçuklu mezarlığı, tarihi kümbetler ve Abdurrahman Gazi türbesi ziyaretinden sonra Ahlat’tan ayrılış. Saat 14:00 civarında Van’a varış. Van’da tekne ile Akdamar Adası gezisi, Van Kalesi, Van Gölü sahili ve Van kedi evi gezilerinin ardından otele geçiş. Akşam yemeği ve konaklama Van’da. (350 Km.)

 3-Gün: Van otelde alacağımız kahvaltı sonrası Van’dan ayrılış. Muradiye Şelalesi gezisi ve serbest zaman sonrasında Doğubayazıt’a varış. Osmanlı Devleti’nin önemli miraslarından biri olan İshak Paşa Sarayı gezisi ve Doğubayazıt’ın pasajlarında serbest zaman ve alışverişten sonra Iğdır’a varış. Iğdır’ı geçerken Küçük Ağrı ve Büyük Ağrı dağlarını uzaktan fotoğraflıyoruz. Akşam saatlerinde Kars’a varış.  Akşam saatlerinde Kars’a varış Akşam Yemeği ve Konaklama  Kars Sapran Deluxe Otel’de.(380 KM)

4-Gün: Kars otelde açık büfe kahvaltı sonrası, Ani Harabeleri, Arpaçay Nehri, ilk Türk camilerinden Ebul Manuçehr Camii, Alpaslan’ın ilk fethettiği yer Fethiye Cami gezileri sonrası Kars merkeze geçiyoruz. Serhat Şehri Kars’ta Kars Kalesi, Taş Köprü, Fethiye Camii, Evliya Camii Bahçesinde Şeyh Harakani’ Hz.’nin Türbe ziyareti, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi gezisi, meşhur Kars balı, gravyer peyniri, meşhur Kars kaşarı alışverişi ile Kars’tan ayrılış. Sarıkamış Aziziye tabyası, Şehitler Anıtı ve şehitlik ziyareti, Sarıkamış kültür evi gezisi ile Sarıkamış’tan ayrılış ve Erzurum’a varış. Akşam Yemeği ve Konaklama Erzurum Borapark Otel ‘de(315 KM)

5-Gün: Erzurum Otel de Açık Büfe Kahvaltı sonrası, Paşa Bey Konağı gezisi, Erzurum’da Nene Hatun’un kabri ve Aziziye Tabyası, Çifte Minareli Medrese, Yakutiye Medresesi, Üç Kümbetler, Erzurum Kongre Binası, Ulu Cami, Cimcime Sultan Türbesi ziyaretleri, Bedesten Çarşısında Oltu Taşı alışverişi ile saat 14:00 civarında Erzurum’dan ayrılış. Erzincan-Sivas-Kayseri istikameti ile saat 23:30 civarında Kayseri’ye dönüş. Bir başka Ashab Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle. (650 KM)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :        

1-) Klimalı Lüx Otobüsle Seyahat

2-) 4 Sabah Kahvaltısı

3-) 3 Akşam Yemeği

4-) Gece Otelde Konaklama

5-) Rehberlik Hizmeti

6-) Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

1-) Öğle Yemekleri

2-) Yemeklerde alınan ekstralar.

3-) Müze ve Ören yeri Girişleri

4-) Van Gölü Tekne Turu.

5-) Şelale Girişleri

6-) Otelde alınmayan Akşam Yemeği (Gidiş,Dönüş Akşamı)

7-) Nemrut Krater Gölü Dolmuş Ücreti. (150 TL-200 TL)

NO
TUR YERLERİ
(TARİH SIRASINA GÖRE)
2023 YILI
TUR
TARİHLERİ
HAREKET
GÜNÜ
HAREKET
SAATİ
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ
TEK
KİŞİLİK ODADA
KİŞİ BAŞI TUR
ÜCRETİ
2 YETİŞKİN YANINDA
 2-6 YAŞ
ARASI BİR ÇOCUK TUR
ÜCRETİ
3
VAN GÖLÜ-KARS-ERZURUM -3
02.08.2023
ÇARŞAMBA
17:00
₺5550
₺6750
₺2800
4
VAN GÖLÜ-KARS-ERZURUM -4
16.08.2023
ÇARŞAMBA
17:00
₺5550
₺6750
₺2800
5
VAN GÖLÜ-KARS-ERZURUM -5
06.09.2023
ÇARŞAMBA
17:00
₺5550
₺6750
₺2800

 

ASHAB TURİZM A GRUBU SEYAHAT ACENTASI
       YURT İÇİ TURLARLA İLGİLİ GENEL BİLGİLER
Tura Katılan  Kişiler. Seyahat Süresince 1618 Nolu Yönetmelik Gereği Zorunlu Seyahat Sigortalıdır.
                 Şirketimiz Yeterli Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde Turu Tehir Etme veya İptal  etme Hakkına  Sahiptir.
Grup isteklerine göre Tur Proğramı ve tarihlerinde değişiklik yapılabilir. 
Grup isteklerine göre yurdumuzun her yerine Tur Programı  düzenlenir.
Turlarımızda Kişi Sayısına Göre D2 Belgeli 16 – 19 – 27 –  46  ve 54 Kişilik Klimalı Lüx  Neoplan , Travege , Tourisma , Safir  vb. Lüks araçlar kullanılacaktır.
Kesin rezervasyon yapılabilmesi için Tur Ücretinin 1/3 ü peşin alınır.
0-2 Yaş Ücretsiz.  02-06 Yaş Arası  % 50 indirimlidir. Çocuk İndirimleri iki yetişkin yanında uygulanır  ve Tek bir Çocuk için kullanılır. 07 Yaş dan itibaren tam ücret uygulanır.
Turlarımızda yanımızdan hiç ayıramıyacağınız ilaçlarınız, Şemsiye, Yürüme Ayakkabısı, Mont, Kazak, Polar almanızı tavsiye ederiz. Doğanın eşsiz güzelliklerini resimlemek için Fotoğraf Makinesi, Kamera, Yedek Pil, Şarz Aleti, Yedek Hafıza Kartı Alınması  tavsiye edilir.
Turlarımızda güncelleme ve tarih değişikliklerini web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Kayseri’den hareket yerimiz ve dönüş durağımız “Seyyit Burhanettin Türbesi “ alt kısmı (Kütüphane yanı) . Tura Katılacak kişilerin Özel Araçlarını Kükütüphane yanında bulunan ücretsiz otoparka bırakabilirler.
Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Tüm Müzelerde  bir yıl boyunca  ücretsiz ziyaret imkanı sağlayan” Müze Kart”alınması tavsiye edilir.
Turlarımızda Konaklama 3 Yıldızlı Lüx Otellerde Oda+ Kahvaltı+Akşam Yemeği Şeklinde Yarım Pansiyondur. Liste fiyatımız 2 ve 3 kişilik odalar içindir.Tek kişilik oda taleplerinde oda ücretine  % 50 fiyat farkı eklenir. 
                                                              ASHAB TURİZM  YURT İÇİ TURLARI  REZERVASYONU İÇİN                                                                     
İRTİBAT TELEFONU :  05325659011
E.mail   : a.o.elmaagac@hotmail.com 
HunatMah.NurSok.Sitaş İş Merkezi Kat 2 No:5  (Hunat Camii Yanı)  KAYSERİ
Tel :  (0352) 231 69 11   Fax :231 69 23
ashabturizmkayseri@hotmail.com      www.ashabturizm.com.tr